Náš Team

MVDr. Eugénia Svobodová

Úspešne absolvovala UVLF v Košiciach. Popri štúdiu navštevovala súkromnú kliniku vo Viedni.
Hneď po štúdiu začala svoju odbornú činnosť v Španielsku, kde vo Valencii pracovala na klinike v rámci programu Erasmus+.

Po tejto praxi ostala pracovať vo Valencii avšak tento krát v nemocnici Hospital veterinario Valencia Sur, kde nadobudla cenné skúsenosti z každého špecializovaného oddelenia, ktoré nemocnica ponúkala.

Je zameraná najmä na chirurgiu, z ktorej získala certifikát z Chirurgie mäkkých tkanív v rámci posgraduálneho štúdia popri práci v tejto nemocnici v spolupráci s veterinárnou Univerzitou v Zaragoze.
Povolanie je jej hobby.

 Vo voľnom čase sa zúčastňuje na konferenciách, vzdelávacích akciách po celej EU najmä v oblasti chirurgie a anesteziológie.

Simona Valentová

 Úspešne ukončila Gymnázium v Bratislave. Pôsobila 3 roky ako veterinárna sestrička v Seredi, kde asistovala pri rôznych operáciách a vyšetreniach, tu nabrala mnoho praktických skúseností. Zameriava sa hlavne na odbor anestéziológia a veterinárna stomatológia. 
Pôsobila na klinike v Ivanke pri Dunaji od januára 2018 a svoje vedomosti a odbornosť si pravidelne dopĺňa na veterinárnych kongresoch. Vo svojom súkromí sa už 11 rokov venuje chovu Mainských mývalích mačiek.